, , , , ,

Miałem pojechać do San Diego ale ktoś mi zakosił rower więc lipa. Na szczęście inni nie mieli takich problemów i przekazali światu informacje o zapowiedziach z tegorocznego Comic-Con. Zapraszam na trzecią cześć zapowiedzi filmowych i porcji nowych informacji na temat filmów o których już wiemy że powstaną. 

Godzilla powróci

Wygląda na to, że czeka nas kolejny film o olbrzymich potworach, a przynajmniej- co najmniej jednym.

50 potwornych lat

Obraz tej przerośniętej jasszczurki zmieniał się z upływem lat i nie każda przygoda tego potwora była strzałem w dziesiątkę. tyczy się to zarówno filmów jak i gier, o czym możecie przekonać się oglądając film Angry Videogame Nerd’a wspominającego serię gier sygnowanych marką Godzilli. Jeśli ma ktoś wątpliwości co do jakości ostatniego amerykańskiego wcielenia Godzilli z 1998 roku, polecam zapoznanie się z recenzją Gościa w Okularach.

Godzilla – Angry Videogame Nerd

Nostalgia Critic o Godzilli w wersji polskiej 

Nie wiadomo kiedy dokładnie mamy spodziewać się powrotu

Man of Steel

Superman powróci, tym razem- bez majtek. Dokładnie tak, ale po kolei.

Pierwotnie, historia Człowieka ze Stali, była opracowywana z myślą o wcieleniu superbohatera w ówczesne nowe realia jakimi była połowa lat osiemdziesiątych. Wtedy chodziło o Crisis on Infinite Earths, który w konsekwencji doprowadził do stowrzenia wielu różnych wariantów czasowo-przestrzennych… jednak ten główny tor został utworzony tak, by sprostał wymaganiom kolejnych 20 lat. Czas minął i okazało się, że bohaterowie są już nie aktualni i nie tak atrakcyjni, „fajni” jak kiedyś. Nowy super człowiek wystąpi w nowym kostiumie promującym nowy design wymyślony na odświeżenie postaci ze świata DC- ble.

Man-of-Steel

Wygląda na to że czeka nas spotkanie z całkiem nowym, zrebootowanym super-gościem, nie wiadomo natomiast, jakie akcje w jego wydaniu zobaczymy. Oryginalna seria komiksów Człowieka ze Stali to przekrój z życia- od narodzin, przez okres dojrzewania, do teraźniejszości i walki z kim że by innym- Lexem Luthorem ehh.

ostatnie spotkanie

Bezmajtkowiec zadebiutuje 13 czerwca przyszłego roku.

The Hobbit

O tym że kolejna ekranizacja książki Tolkiena jest w przygotowaniu wiedzieliśmy już od zeszłego roku, ale jako że było o tym trochę mówiona na Comic-Conie, żal nie wspomnieć jeszcze ten jeden i pewnie nie ostatni raz.

Hobbit: Nieoczekiwana Niezwykła Podróż

Zanim Frodo zebrał swoją drużynę, Bilbo udał się na wędrówkę z grupą krasnoludów- mniej więcej o to chodzi.  W założeniu ma być to o wiele bardziej magiczna, fantastyczna, nieprawdopodobna historia niż ta z Władcy Pierścienia, o czym osoby zaznajomione z książkami Tolkieka zapewne wiedzą. Pozostali niech przygotują się na krasnoludy, gobliny, olbrzymy, trole i oczywiście smoki.

konferencja na temat Hobbita

Do Śródziemia wrócimy dopiero 28 grudnia.

Pacific Rim

Czy gigantyczne roboty ocalą nas przed potworami? O tym dowiemy się z filmu  Guillermo del Toro, zapowiedzianego na 12 Lipca 2013 roku. Kaiju, monstra z głębi oceanu, atakują mieszkańców powierzchni, w poszukiwaniu życiodajnych zasobów.

del Toro, myślałeś o czymś takim ? 

Jaegers, roboty bojowe wielkości wieżowca, to ostatnia broń przeciwko najeźdźcom- ciekawe, trochę nazbyt japońskie, ale ujdzie.