, , ,

Zgodnie z obietnicą dostarczam drugą część zapowiedzi filmowych, o których można było się dowiedzieć na tegorocznym Comic Conie- zjeździe nerdów i geeków komiksowych, a co za tym idzie- wszystkich tych którzy chcą zarobić na tych ludziach: producentów gier, filmów, seriali telewizyjnych. 

Ant-Man

Dziś ponownie zagłębiamy się w uniwersum Marvela, które usilnie próbuje potwierdzić swoją pozycję lidera w wymyślaniu i promowaniu super bohaterów.

Dzięki pieniądzom uzyskanym po fuzji z Disneyem, znalazły się pieniądze na promowanie również tych mniej znanych postaci Marvela, jak chociażby Ant-Man. Nie inaczej, człowiek mrówka, raz mały, raz duży, uderzy w 2014 roku.

Captain America : The Winter Soldier

Kapitan odłączy się od Mścicieli by samemu zmierzyć się z duchami przeszłości. Według najprostszej interpretacji, przeciwnikiem bohatera będzie Winter Soldier, kiedyś Bucky- przyjaciel i druh kapitana. Dokładna geneza tej postaci pozostaje nie określona, przez sprzeczności z oryginalnej komiksowej historii i tą przedstawioną w najnowszej adaptacji genezy pierwszego Mściciela.

http://www.youtube.com/watch?v=8nbtjoD_cHg

Winter Soldier w serialu Avengers Earth Mightiest Heroes

Jeśli Bucky znajdował się na pokładzie samolotu których Kapitan rozbił się o górę lodową, to oznacza że po drodze musiał gdzieś wypaść bez jednej ręki. Bucky podobnie jak Kapitan zamarzł w bryle lodu ale został odnaleziony przez Rosyjski patrol żołnierzy. Jego ciało ukryto w laboratorium w Moskwie, a następnie przywrócono życiu z mechanicznym ranieniem. Pozbawiony pamięci, Bucky był szkolony na zabójcę w Departamencie X i przyjął nazwę Winter Soldier i wielokrotnie brał udział w działaniach, które znacząco wpłynęły na rozwój fabuły w innych komiksach Marvela, a jego najnowszym zadaniem ma być eliminacja agentów Tarczy.

Premiera tego pojedynku odbędzie się 4 kwietnia 2014 roku.

Fantastic Four Reboot

Głośno mówiło się o tym od jakiegoś czasu. Josh Trank odpowiedzialny za surrealistyczne, fantastyczne Chronicles, podejmie się odbudowania dobrego imienia Fantastycznej Czwórki.