, ,

Nie tylko w Skyrimie ludzie wiedzą jak się bawić. Pomysły i przykłady na odstresowanie od codziennych obowiązków, znaleźć można również w świecie przyszłości, rządzonym przez chciwe korporacje… nie, nie chodzi o Syndicate. 

Wanna dance?

Żeby nie było, że tylko w Skyrimie fajne rzeczy się dzieją, zapraszam na odwiedziny do świata Deus Ex Bunt Ludzkości, w którym również można znaleźć pare ciekawych zjawisk, jak chociażby wzrost poczucia rytmu o osób z dużą ilością cyber wszczepów. Adam Jensen, główna postać, jest tego najlepszym przykładem, co prezentuje poniższy film.

Main Event – Party Hard!

Invisible wall, the last frontier

Często powtarzający się w grach motyw wyjścia poza plac zabaw, można doświadczyć również w najnowszym Deus Ex’ie. Wystarczy znaleźć odpowiednia kosze na śmieci i może skoczyć hen daleko, bo aż na drugą stronę siatki.

po drugiej stronie

Ajajaj – AI do wymiany

Wiele skarg na Dues Ex Humar Revolution odnosi się do zachowań sztucznej inteligencji, która, nie wdając się w szczegóły- potrafi zachowywać się nieprzeciętnie głupio.

Do you know what i asked for?

Adam Jensen nigdy nie prosił się o to, aby zostać głównym bohaterem remake’u gry z 2000 roku. Nigdy też nie zapatrywał się na cyberwszczepy, super zdolności, szpiegostwo korporacyjne i prawa patentowe do wszystkich memów z gry Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Say what? 

Trudno określić jednoznacznie przeznaczenie tego mema. Jak do tej pory, metody postrzegania tego wieloznacznego tonu odrzucenia i samokrytyki, były rozpatrywane w różnoraki sposób i w różnych kontekstach. Podobnie zresztą sytuacja wygląda ze strzałą w kolanie- największy hajp na tego typu hasła jest po premierze gry, potem- magia irracjonalnego mema gaśnie.

Augmented Food

dex03

Augmented Aliens