, , , ,

Poskramiacz Trailerów powraca !! No dobra, nie powraca- on pracuje u nas na etacie, a konkretnie na 1/5 etatu, dlatego pojawia się tylko raz w tygodniu. Woli jednak nie kojarzyć swojej pracy z czymś tak monotonnym i przyziemnym. 

Prototype

Ci którzy dostarczyli nam Act of Valor, teraz chcą nam sprzedać triller wart 40 milionów dolarów, zainspirowany Dystrykrem 9- nie należy się jednak spodziewać kosmitów, a super technologii.

Fanów twórczosci studia Radical Entertainment odrazu uprzedzam- nie ma żadnych konotacji pomiędzy tym filmem a grą o tym samym tytule.

  • Premiera światowa: ?
  • Premiera w Polsce: ?

Lockout

Co zrobiż z najgroźniejszymi przestępcami na świecie, gdy brakuje już miejsca do ich składowania, a zaufanie społeczne do systemu resocjalizacji spadło do zera? Hmm, kara śmierci? … Nie – wyślijmy ich za darmo w kosmos.

Głupi pretekst do pokazania komputerowych animacji okolic  kosmosu około ziemskich.

  • Premiera światowa: 13 kwietnia 2012
  • Premiera w Polsce: ?

Robot i Frank

Pierwszy film Jake’a Shreier’a jako reżysera, i drugi film Christopher’a D. Ford’a jako scenarzysty, otrzymał już nagrodę Alfred P. – Sloan Prize  , przyznawaną za film który w godny sposób skupia się na tematyce naukowej ( przedstawianie prawdopodobnych scenariuszy rozwoju technologii w przyszłości – futurologia, wiarygodny design technologii, postępowanie zgodnie z prawami fizyki i matematyki ). Co ciekawe, nie jest to film o maszynach, mimo że odgrywają w nim znaczącą rolę. Bohaterami są Frank, emeryt z problemami emeryta i jego robot.

Dramat science-fiction umiejscowiony w bliskiej przyszłości- ok. Potraktowanie technologii jako narzędzia a nie celu- ok. Lokalne problemy, bez farmazonów o ratowaniu świata- ok. Trzy razy ok.

  • Premiera światowa: 24 sierpnia 2012
  • Premiera w Polsce: ?

 Looper

Kolejna zagwozdka psychologiczno-przyszłościowa. Co wyniknie z połączenia mafijnych porachunków i technologii podróżowania w czasie?

Wiele Incepcją.

  • Premiera światowa: 6 września 2012
  • Premiera w Polsce: 19 października 2012