,

Poza filmami, na ComicConie było też trochę gadane o grach, o których teraz wam opiszę.

Deadpool : The Gra

Studio Dark Moon, które do tej pory było zajęte przygotowaniem nowej odsłony przygód Transformerów, zadeklarowało się do stworzenia gry w uniwersum Marvala, a konkretnie w uniwersum postaci Deadpoola, który za nic ma sobie czwartą ścianę.

Podobnie jak Wolverine, Deadpool wykazuje zdolność do szybkiej regeneracji, co pozwala mu na dowolne drwienie z przeciwników. Będzie śmiechowo, będzie komicznie, ale czy dość? Potencał owszem jest, ale nie zapominajmy, że tak naprawdę jeszcze żadna gra o superbohaterach, poza najnowszą serią o Batmanie, nie okazała się strzałem w dziesiątkę.

Frontnite na UDK4

Epic Games potwierdziło informacje o tym że ich nowe IP jest budowane w oparciu o najnowszą wersję silnika Unreal Engine.

Social Survival , czyli moda na zombi trwa.

Seven Kingdoms – MMO Gry o Tron

Gra Gry o Tron, która wyszła niedawno okazała się być średniej jakości rpg’iem. Czego możemy spodziewać się po mmo osadzonym również w tym fantastycznym świecie?

Będzie to rozrywka w stylu: farmuj i zostań bohaterem. Kiedy MMO w końcu wymrze?

Spartacus Legends

Jakiś czas temu HBO pokazało nam brutalne oblicze starożytnego świata, z perspektywy barbażyńcy, gladiatora- Spratakusa- ujawniając przy tym pierwotny charakter tamtego świata, ogarniętego chciwością, kłamstwem.

Legendy Spratakusa będzie czymś w rodzaju klasycznego mordo-bicia, z bardzo rozbudowaną częścią online- dokładnie tak, głównym celem gry ma być aspekt sieciowy, polegający na walkach na arenach z innymi graczami, o tytuł najlepszego- w tym przypadku tryb „Areny” oznacza to czego powinniśmy się spodziewać.

Legendy Spartakusa ukażą się na Xbox Live i Playstation Network na początku 2013 roku.

Data Premiery Gears of War: Judgment

Polacy dostali niebywałą szansę wykazania się na arenie twórców gier. Studio Peaple Can Fly podjęło się zadania opracowania kolejnej odsłony serii Gears of War- Judgment, który defakto będzie prequelem do całej znanej historii.

O tym jak polacy sprostali wyzwaniu, przekonamy się 22 marca przyszłego roku.

Batman w epoce Silver Age zamiast Arkham World

Stwierdzenie o tym, że Arkham World to auto ironia Rocksteady o powiększaniu świata gry, znalazło swoje uzasadnienie. Kolejna odsłona przygód człowieka nietoperza od tego właśnie studia, zabierze graczy w przeszłość, a konkretnie rzecz ujmując w czasy srebrnej ery, czyli do klimatów lat 50-tych, kiedy to uznano, że Batman jest zbyt straszny i nie komunikatywny z młodszym pokoleniem.

Postawiono zatem, że musi on mieć jakichś przyjaciół aby nie czuć samotności. Wtedy właśnie zrodził się pomysł na Robina, Batgirl, Hantress. W parze z regularnymi sojusznikami, przyszli również regularni przeciwnicy, w tym Joker i Ra’s al Ghul.