, , , ,

O niektórych grach nie wiadomo kiedy wyjdą,  a o innych nie wiadomo czy w ogóle się ukarzą. Czarne chmury zawisły nad XCOM’em i Max Payne’em, za to Syndicate ma się całkiem dobrze.

Demo Syndicate tylko dla konsolowców

Remake cyberpunkowej strategii będzie możliwy do przetestowania już sobotę ( 21.01 ). Demo ma być niestety dostępne tylko na PS3 (- dla wszystkich ) i Xbox 360 (- dla posiadaczy złotego abonamentu ). Do wypróbowania będzie jeden z trybów rozgrywki co-op.

IMO ten dubstep jest słabszy od tego z pierwszego trailera

Pecetowcy muszą obejść się smakiem, lub skorzystać z oferty sklepu gog.com, na którym już jutro ma pojawić się w sprzedaży oryginalna gra Syndicate z 1993 roku.

Premiera gry na wszystkich platformach dla Europy odbędzie się dopiero 24 lutego.

XCOM przesunięte na nie wcześniej niż 2013 rok

Dziwne rzeczy dzieją się z tą marką.

  1. Najpierw ogłoszono, że twórcy rezygnują ze strategii na korzyść FPS’a,
  2. potem całkowicie zmienili realia rozgrywki przenosząc ją ze współczesności do lat 50’tych,
  3. niedawno ukazała się informacja jakoby to samo studio pracowało jednak nad strategią ( haters gona hate ) XCOM: Enemy Unknown
  4. a teraz dowiadujemy się że FPS został przesunięty, zmieniły się priorytety działać i nie zobaczymy do prędzej niż w 2013.

trailer z E3

 Przyszłość tej marki stoi pod znakiem zapytania. Z jednej strony wszystkie studia które do tej pory brały sięza zrobnie strategii/ turówki w uniwersum UFO nie dało rady, z drugiej strony 2K Games to duża firma i może im się udać.

Kolejne przesunięcie premiery Max Payne 3

Premiera tej gry już wielokrotnie była przesuwana. Początkowo z zimy 2009 na marzec 2012. Premiera ponownie została przesunięta, tym razem na maj tego roku.

Max Payne 3 Design and Technology

Już wydano na nią ponad 200 milionów dolarów i dobrze poprowadzone wydanie tej gry stanowi nie tylko być albo nie być dla marki, ale również firmy za nią odpowiedzialną. Wiadomo, że gry najgorzej sprzedają się w pierwszym kwartale, więc to posunięcie wydaje się być jak najbardziej uzasadnione.