, ,

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dostarczam drugą partię informacji na temat ważniejszych premier growych zapowiedzianych na obecny, apokaliptyczny rok. 

Far Cry 3

Beyond the limits of civilization lies an island, a lawless place ruled by piracy and human misery, where your only escapes are drugs or the muzzle of a gun. This is where you find yourself, trapped in a place that’s forgotten right from wrong, a place that lives by the principles of violence. Discover the island’s bloody secrets and take the fight to the enemy; improvise and use your environment to survive. Beware the beauty and mystery of this unexplored paradise and live to outwit its roster of ruthless, desperate characters. 
You’ll need more than luck to survive.

Oto rzecze gość który umieścił to na obecnej stronie gry.

trailer

Strzelanka na wyspie, bez super żołnierzy i nano-sutów, bez radzieckich spisków- ale czy to może być w jakikolwiek sposób ciekawe, nieznane, nowe i świeże?

Borderlands 2

Już pisaliśmy o tej grze na łamach naszej strony. Druga część gry będącej połączeniem diablo i quake’a, ponownie zabiera nas do świata Pandory, na której roi się od złych robotów, mutantów i naturalnych niezmutowanych i niezmechanizowanych potworów, z których po zabiciu będą wylatywały karabiny plazmowe i wyrzutnie fuzyjne.

za wcześnie na gameplay

Metal Gear Rising Revengence

Pierwotnie miał to być rozdział uzupełniający historię, sprzed Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, ale na nasze szczęście zrezygnowano z tego i postanowiono, że Rising Revengence będzie totalnym odejściem od obecnej fabuły, rebootem serii w całkiem inną stronę i ma nie być prawie w ogóle powiązana z wydarzeniami z dotychczasowych gier serii MGS.

film o elektrycznych mieczach – sweet :3

Ma być szybciej, więcej i lepiej. Miejmy nadzieję, że zaprezentowana w tej grze technologia ciachania przeciwników na dowolne plastry zostanie zaszczepiona w innych grach.

Ghost Recon Future Soldier

Niezbyt odległa przyszłość, super żołnierze i marne usprawiedliwienia dla gadżeciarskiego huda. W każdym razie- walki toczyć się będą w Azji, będziemy stać po stronie zwykle uznawanej za tę złą/gorszą i mamy mieć do tego wszystkiego super zdolności.

trailer

Max Payne 3

Łysy, zwiotczały, przepity i z nadwagą- antybohater powraca do gry. Nudno jest siedzieć przed telepudłem cały dzień. Lepiej wziąć USI i zbierać boom headshooty.

trailer

Ninja Gaiden 3

Przez tych, którzy pamiętają czasy świetności pierwszej części wydanej na SNESa, nowy Ninja wyda się bardzo prosty, wręcz casualowy. Dla graczy dzisiejszych, niedzielnych i konsolowych, nowy Ninja Gaiden to jeden z powodów do hara-kiri. NG jest potrafi być wymagające, trudne, niemożliwe, wykraczające poza granice wszechświata, tam robiące nawrót i wracające z kurczakiem na wynos.

trailer

The Last of Us

O ostatnich z nas też już się mówiło u nas, więc nie ma się tu co zbytnio rozwodzić. Zwłaszcza, że od tamtego czasu zbyt wiele informacji nie wyciekło do sieci.

trailer

Wiadomo tylko, że będzie to coś z pogranicza action, survival, shooting.

Street Fighter x Tekken

Konający gatunek bijatyk, podtrzymywany jest zasadniczo tylko przez dwie serie: Street Fighter i Tekken. Teraz, Capcom zdecydował się na ostateczny rozp@#$%^ i zestawienie tych dwóch gier obok siebie.

mega płynny miazgol

Zwykle wyznacznikiem prędkości ją gładkie, długie linie, suchość, ogień i czerwień. Yoshinori Ono uważa, że da się to przedstawić również za pomocą płynów. Jaka w tym logika? Japońska.