, ,

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, niniejszym uzupełniam listę zapowiedzi z przed paru dni z Spike VGA. Wśród nich znajdziecie: oficjalne intro Diablo 3, małe co nieco na temat nowej gry od Epic Games i trailer nowego Hitmana, który nie jest gameplayem. 

W ramach uzupełnienia sprawy z poprzedniego wpisu, udostępniam resztę zapowiedzi z VGA. Trochę tych zapowiedzi się nazbierało i szczerze pisząc nie mam pojęcia czy przypadkiem o czymś teraz nie zapomniałem. Tak czy siak, zapraszam do oglądania.

Czas na zapowiedzi

The Last of Us 

Chłopaki z Naughty Dog postanowili że w ramach przerwy od serii gier o Indianie, zrobią coś nieco bardziej przyziemnego. The Last of Us to propozycja rozgrywki wyłącznie singleplayer’owej, w zarośniętym post-apo. Ojciec i córka bronią się przed armią mutantów w zrujnowanej, przeciętnej amerykańskiej metropolii. Trochę jak I’m the Legend?

Fortnite

Fortnite to propozycja studia Epic Games.

intro Diablo 3

Data premiery jeszcze nie wyznaczona, a jak pamiętamy, niedawne obietnice wydania trzeciej odsłony Diablo wskazywały na grudniowe święta. Zdając sobie sprawę z posiadanej mocy, Blizzard postanowił przeskoczyć temat, dając nam na pocieszenie finalną wersję intro do Diablo 3.

BioShock Infinite

Moda na podkład dźwiękowy nie związany z grą, wciąż trwa. Nowy BioShock przyłącza się do tego nurtu i przy okazji daje znać, że już niedługo będziemy mieli wreszcie okazję poznać tę dziwną historię latającego miasta.

 Rainbow Six: Patriots

Kolejna gra sygnowana nazwiskiem Tom’a Clancy- autora bazyliona książek  o tajnych agentach, rządowych machlojach i ratowaniu świata. Patriots to powrót do elitarnego oddziału Rainbow Six, walczącego z terrorystami.

Alan Wake: American Nightmare

Urealnione koszmary nie przestają nękać Alana. Trzeba będzie znaleźć parę baterii do latarki i jakiś łom.

Tekken Tag Tournament 2

Było ich już trzysta tysięcy, ale jeden więcej nie zaszkodzi. Nowy Tekken to po prostu nowy Tekken.

Tony Hawk’s Pro Skater HD

Najbardziej oczekiwana gra przyszłego roku? dla fanów jazdy na desce z pewnością. Chociaż można mieć i ku temu pewne wątpliwości. Ostatnich parę części Tony’ego Hawk’a nie przypadło większości graczy do gustu i szybko o nich zapomniano. Może odwołanie się do starych dobrych metod jest dobrym rozwiązaniem.

Mass Effect 3 

EA postawiło na zapowiedź wyreżyserowaną na silniku gry i trzeba przyznać że wygląda całkiem spoko. Jedno ale- co to właściwie jest? jakiś wycięty z kontekstu fragment gry? Demo technologiczne? Nie widać w tym ani początku ani końca.

Hitman 5 Absolution

Świat wypowiada wojnę klonom, agent 47 nie da się jednak tak łatwo schwytać. Będą ciche zabójstwa, cwane ucieczki i nie zabraknie przebieranek.

Bonus od trolla

Mała niespodzienka od RockSteady.

http://www.youtube.com/watch?v=-3Q1pCpd1eU

Batman Arkham World 

Nie wszystko przecież musi być na serio, a dobry PR zawsze się przyda.