, , , ,

Skyrim był już omawiany dwukrotnie na łamach naszej strony. Przyszedł czas, by poraz trzeci zanurzyć się w ten mroczny, zabugowany świat. Bowiem żadna inna gra w tym roku nie przysłużyła się w takim stopniu towrzniu memów, jak właśnie najnowszy erpeg od Bethesdy. 

Strzał w stopę tym co strzelają w kolano

Każdy z nas miał swego czasu wielkie plany, co chciałby robić w życiu. Przez pewien czas mieliśmy ochotę do nauki, chcieliśmy uprawiać jakiś sport, a potem- odrzucamy te pomysły lub o nicha zapominamy. Dopóki nikt nie zapyta o postęp w pracy wszystko jest ok. Problem pojawia się gdy trzeba podać powód.

żelazne kolano

Skyrim przychodzi z pomocą świetnego, rozdmuchanego do rozmiarów absurdu mema, o poszukiwaczu przygód. Właściwie- byłym poszukiwaczem przygód- przestał nim byc gdy dostał strzałą w kolano… – tyle, to wszystko, to cały mem.

teledysk

 Niby nic, ale internet zdołał to porządnie rozdmuchać.

fajne komentarze

Obecnie mamy mode na komentowanie wszystkiego beznadziejną pointą ‚wtedy dostałem strzałą w kolano’.

Mentos- the fresh maker!

Memu obrazującego technikę crowd control, jak do tej pory trudno było znaleźć. Teraz mamy do dyspozycji fortel w postaci Fus Ro Dah- słowa ze smoczego języka, których bohater uczy się w pierwszych godzinach gry i stanowiący podstawowe ‚zaklęcie’.

fus ro dah

Umiejętność ta pozwala na trzymanie swoich przeciwników na dystans przez ich odepchnięcie. Strategia prosta, pomysł dobry, ale internet wie lepiej jak to sporzytkować.

compilation

Jak to niewiele potrzeba ludziom do szczęścia. Wystarczy wyśmiać śmiały pomysł- a może to nie tak?

stupid

Nie chodzi mi o to, że Fus Ro Dah nie ma sensu, tylko że tym razem do gry studia bethesdy dorwały się osoby nie zaznajomione z lorem the elder scrolls.

Bez urazy

Wśród tych wszystkich przykrych słów, uszczypliwości i takiego czy innego wyszydzania, jedno pozostaje nie zaprzeczalne. W 2011 roku, nie byłe drugiej, tak dobrej gry jak Skyrim, która potrafiłą by wzbudzić tak duże zainteresowanie internautów. Odrzucamy tu gasnące już ( ;p ) zainteresowanie MineCraftem i sztucznie nabijane wyświetlenia stron o Battlefieldzie 3.