, , , ,

W jaki sposób przedstawić obraz walki pomiędzy dwoma bogami- stworzycielami świata: Quetzalcotla i Teotihuacana, a żeby ukazać powagę, znaczenie, oraz majestat tej sytuacji. Oto nad czym się ostatnio zastanawiam… a tak poza tym to dzięki swoim informatorom, oraz dzięki własnym poszukiwaniom, udało mi się znaleźć parę ciekawych newsów.

1. Epilog Prince of Persia
Każdy posiadacz konsoli x360 lub PS3, który ma w posiadaniu najnowszą część przygód Księcia Persji, będzie wielce rad, albowiem UbiSoft zapowiedział że już nie długo, ukaże się dodatek do tej właśnie gry- Epilog. Ma on być podobno dostępny do pobrania za darmo. Niestety propozycja na spędzenie dodatkowych 3-4 godzin gry z Księciem i Eliką, dotyczy jak wyżej wspomniałem, wyłącznie posiadaczy konsol. A co z tymi którzy nabyli wersję gry na PC?

Trailer: [link]

2. Wiedźmin wkroczy na konsole
To już przesądzone- w tym roku, w okolicach jesieni ma odbyć się premiera gry Wiedźmin- Powrót Białego Wilka. Nie wiadomo czy będzie to dalszy ciąg historii Geralda z Rivii z pierwszej części gry. Wiadomo natomiast że szykuje się pare nowości odnośnie systemu walki, interfejsu oraz samej budowy gry. Nowy Wiedźmin ma być oparty na całkiem nowym silniku, przeznaczonym na konsole właśnie. A zatem- graj muzyko…

Trailer: [link]

3. Konkurs Dawn of War 2
O tym co to jest Dawn of War chyba każdy słyszał, a jeśli nie słyszał to znaczy że nie jest zawodowym graczem :D . A zatem bez dalszych ceregieli- Battlenet Network organizuje konkurs w którym można wygrać grę Dawn of War 2. Jedyne co należy zrobić to odpowiedzieć prawidłowo na trzy pytania z quizu i wysłać formularz zgłoszeniowy z podaniem swoich danych personalnych potrzebnych do kontaktu w przypadku wygranej.

Trailer: [link]

Konkurs: [link]