, ,

W związku z trwającymi w Kolonii targami GamesCom, w internecie mamy nie mały wysyp trailerów całkiem sztośnych gier. Trudno się dziwić wydawcom i producentom że nie boją się naraz wszyscy promować swoich gier- w końcu to największy taki konwent w ogóle. W dalszej części wpisu przybliże kilka z tytułów promowanych na targach- nie wszystkich, kilku wybranych. 

Batman: Arkham City

Wieść na temat kontynuacji gry roku 2009 nie jest nowością. Świeży jest natomiast trailer. Tym razem  z panem mrozu- Mr. Freezem. Osobiście liczę na to że kolejna odsłona przygód Batmana w tym mrocznym stylu, również okaże się ‚grą roku’. Już pierwsza część wysoko postawiła poprzeczkę dla ilości kontentu- teraz po z kilkoma starymi wrogami, Batman spotka się również z kilkoma dawno nie widywanymi.

Borderlands 2

Komiks w 3d, albo RPS- czyli role playing shooter. Różnie nazywano tę grę. Nie zależnie jednak od tego w jakim języku i gdzie o niej mówiono,  wypowiadane słowa recenzji i opinii zawsze odnosiły się do podkreślenia tego jak dobra jest to gra. Płynna, gładka, bez zacięcia. W dodatku, jak na shooter, zawiera sporo kontentu, a do tego czteroosobowy trybkooperacji i jeszcze jakby tego było mało- całość jest przyobleczona w śliczną grafikę cel-shadingową.

BattleField 3

http://www.youtube.com/watch?v=r6rejdIJN-U

Na tegorocznym E3 gra zrobiła prawdziwą furorę. Skorzystanie z doświadczenia serii Bad Company opłaciło się. BattleField 3 to nie tylko nowe, współczesne klimaty. To również większa imersja, zarówno na płaszczyźnie sztucznej inteligencji, jak również doskonałej jakości efektów dźwiękowych.

Devil May Cry

TPP w starym dobrym japońskim stylu. Teraz bardziej w konwencji one vs milion, ale i tak daje radę. Pozostaje mieć nadzieję, że nowy bohater nie zepsuje klimatu.

The Secret World

Witamy w świecie opanowanym przez złe diabielskie moce. Niestety średniowiecze było już przepełnione, więc zapraszamy do współczesności.

The Secret World to mająca ukazać się w przyszłym roku gra MMORPG osadzona we współczesności, w której walkę toczą ze sobą Smoki, Iluminaci i Templariusze, a do tego jeszcze demony, strzygi i inne gusła. Magia + FPS + polityka = złoty środek?

Narazie tyle, ale to jeszcze nie koniec. Zamieszczę niebawem jeszcze drugą a może nawet i trzecią część trailerów co ciekawszych gier.