,

Minęło już trochę czasu od ostatniego growego rozdawniczego szaleństwa, jednak zasady wciąż pozostają te same: gry wolne od DRM, na wiele platform i za dowolną cenę. Tym razem, główną atrakcją jest Frozen Synapse.

Przyznaję, tym razem się chłopaki trochę nie postarali. Wzięli jedną nową grę jako upominek i do niego dorzucają gry z poprzedniej edycji. Widać że albo jest tu problem z wiarygodnością u sponsorów, albo poprostu sama akcja nie cieszy się wśród developerów większym zainteresowaniem.

To dość dziwne, zwarzywszy na to że jak do tej pory, dzięki The Humble bundle udało się zebrać ponad dwa miliony dolarów dla organizacji charytatywnych. Należy pamiętać że poza tymi pieniędzmi, sporo kasy poszło dla samych developerów.

Podsumowując:

  • Płacąc mniej niż średnia dostajemy do zabawy Frozen Synapse wraz z soundtrackiem.
  • Płacąc więcej dostajemy dodatkowo zesta: Triane, Shadowgrounds: Survivor, Shadowgrounds, a także preorder Splot oraz SDK do Jack Claw.

Przy poprzedniej edycji też nie było ciekawie na początku, ale potem zaczęto dorzucać coraz to więcej gier aż w końcu za grosze można było sobie zapewnić zajęcie na dwa miesiące.