, , , , ,

Akcja rozdawnictwa gier za dowolną uiszczoną kwotę, zyskała sobie wielu fanów i zwróciła uwagę wielu, dotąd mało znanych game developerów. Popularność Humble Bundle zachęciła organizatorów do powiększenia oferowanego asortymentu o jeszcze jedną plafromę do grania- mowa o urządzeniach z Androidem

Najnowsza edycja The Humble Bundle, jest pierwszą w której udział biorą gry na urządzenia mobilne.

W skład zestawu wchodzą:

  • Anomaly – no i stało się, polski produkt w HB. 11 bit studio stworzyło odwrócony tower defence- wcielasz się w grupę żołnierzy, którzy muszą przedostać się przez terytorium wroga.
  • Osmos – zabawa w ekosystem pseudo-bakterii- jedz innych i nie daj się zjeść, stań się dużym i zawładnij sceną. Motywy anihilacji, grawitacji, pochłaniania zapewnią zabawę na co najmniej kilkanaście godzin.
  • EDGE – dowód na to, że da się zrobić w grafiką w grze coś więcej niż tylko zwiększać rozdzielczość tekstur i dodawać nowe rodzaje rozprysków krwi. EDGE, to śliczna, trójwymiarowa gra logiczno-zręcznościowa.
  • World of Goo – gra która już kilkukrotnie pojawiała się w poprzednich edycjach. Połączenie elementów logicznych i zręcznościowych, służy opowiedzenie historii glutów nękanych przez zły i wszechobecny system. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich którzy jakimś cudem jeszcze nie słyszeli o tej grze.

Nowe Bundle

Podsumujmy:

  1. Cross-platform – płacisz raz i masz możliwość ściągnięcia instalek na każdą z dostępnych platform: Mac, Windows, Linux i Android.
  2. Średnia cena oferowanego zestawu wynosi ok. 60$, ale dzięci Humble Bundle możesz Płacić ile chcesz, tyle ile uważasz za stosowne, ale żeby odblokować sobie World of Goo musisz zapłacić więcej niż wynosi średnia cena.
  3. Biorąc udział w akcji, sam decydujesz do kogo pójdą twoje pieniądze. Jedną z możliwości jest wspieranie organizacji charytatywnych.
  4. Gry wolne od zabezpieczeń DRM – raz płacisz, ściągasz i masz, bez kruczków, bez ograniczeń, bez zobowiązań.
  5. Wraz z wersjami instalacyjnymi gier, dostajesz kod aktywacyjny pakietu na Steamie.