, , ,

Z dniem pierwszego marca, ruszyła internetowa platforma prezentująca videocasty zorganizowane w kanały, o tematyce internetu i nowych technologii. Mowa o WEBshake.tv

Do niedawna WEBshake był nazwą dla serii cotygodniowych videocastów, w którym Dominik Szarek i Marcin Jaśkiewicz opowiadali o tym co wydarzyło się w świecie internetu w ciągu ostatnich siedmiu dni, dodając do tego swoje komentarze i przemyślenia. 53 odcinek tego programu był ostatnim, który został opublikowany pod wyżej wymienioną nazwą. Teraz WEBshake.tv to nazwa serwisu publikującego kilka programów informacyjnych. Program twórców pierwowzoru nosi teraz nazwę WEBtalks.

Chłopaki zdołali zamienić swój videocast na wieloprogramową platformę telewizji internetowej- nieźle; inna sprawa że tosiewytnie pomogło 😉

Jak na razie w obrębie nowej platformy telewizji internetowej działa sześć kanałów łącznie z wyżej wymienionym WEBtalks. Pozostałe kanały to :

  • The Geek Show – program rozrywkowo-informacyjny, przedstawiający najnowsze plotki i ploteczki, memy, hajpy i tym podobne.
  • Mobzilla – program w którym emitowane są recenzje najnowszych telefonów komórkowych.
  • Clicker – prezentujący ciekawostki znalezione w odmętach przestrzeni wirtualnej sieci globalnej.
  • EKGAME – program poświęcony grom pecetowym i konsolowym.
  • HACKPC – video poradniki o tym jak lepiej zorganizować i jak przyspieszyć swoją pracę przy komputerze, oraz jak lepiej zorganizować sam komputer.

Internetowa telewizja dla nerdów

Polecam zapoznać się z ofertą WEBshake.tv tym, którzy chcieliby być na bieżąco w tym co dzieje się w internecie i nie chcą przy tym spędzić wielu godzin na szukaniu i czytaniu wpisów.