, , , ,

Na trwającym właśnie teraz Blizzconie, zebrana gawiedź pozbawionych dusz fanów, doznali przedsmaku tego, co na będzie czekało w najbliższej przyszłości. Szykuje się rozbudowany StarCraft 2, darmowe Diablo 3 dla stałych abonentów wow’a, oraz nowy dodatek o tego wspomnianego, o którym developerzy wyrażają się jak o największym i najdoskonalszym dziele. Tak tak, ile razy już to słyszeliśmy, a w dodatku ten ‚dodatek’… żal.pl

Od początku- StarCraft 2,5

Nowy zwiastun StarCraft2: Heart of the swarm prezentuje się bardzo ciekawie. Prezentuje zarówno elementy gry single jak i multiplayer. Można z niego wyczytać, że doczekamy się nowych jednostek u każdej z ras, potęgujące siłę ognia i możliwości strategiczne.

Mroczno straszno

Również nowy zwiastun Diablo 3 prezentuje się wyśmienicie. Wciąż mamy do czynienia z tajemnicą i wszechogarniającą ciemnością. Warto budować takie napięcie, na wypadek gdyby ktoś się nie daj boże zorientował, że gra nie jest tak epicko doskonała jak obiecywano.

koniec, mam dość

Kolejny dodatek do wow’a: ten sam silnik, te same modele postaci, nowe tekstury i wodotryski. Czy o to chodzi w rozwoju gier multiplayerowych? Jakby tego było mało, to jeszcze powiększają świat o kolejny kontynent (przez cały ten czas, był tam sobie taki jeden kontynent, wszyscy siedzieli tam cicho i nie wyróżniali się zbytnio, na szczęście przyszli magiczni wojownicy i rozświetlili mroki spokoju i harmonii swoimi półtonowymi kamiennymi łyżko-mieczami)… i do tego jeszcze pandy- pandy?! naprawdę!? to jest ta świeżość?!