, , ,

Indie Royal jako jeden z przedstawicieli trendu sprzedaży kilku gier w dramatycznie niskich cenach, powraca z przewidzianym regularnym odstępem czasu z nową porcją gier niezależnych, wśród których znajduje się gra pretendująca do następcy Diablo. 

Wspomniane Indie Royal to akcja powtarzająca się średnio co trzy tygodnie i trwajaca około  dwóch tygodni. W tym czasie na sprzedaż zostaje wystawiona paczka gier, której cena jest uzależniona od nastrojów dotychczasowych kupujących- im więcej ich jest i im większe kwoty są zdecydowani powierzyć organizoatorm, tym wyżysza cena jest wyższa.

Promo

Wiosek jest taki że najlepiej opłaca się dokonywać zakupu w pierwszych godzinach akcji, jednak prawda jest taka, że cena paczki nigdy nie przekroczyła 6 euro, a przecież i to jest całkiem niewiele. Zwłaszcza jeśli mowa o grach z paczki the Evolved Bundle, a są to:

  1. Unmechanical – mały fruwający robocik trafia do świata trawionego przez technologię.  
  2. The Path – ubrana w czerwony płaszczyk dziewczynka przemierza las wypełniony potworami .
  3. Krater – Po wybuchu bomby, ludzie zaczęli zbierać się w kraterze w poszukiwaniu dawno zapomnianej a cennej technologii. Na poszukiwanie skarbów wyrusza drużyna trzech śmiałków w rzucie izometrycznym.
  4. Sugar Cube: Bittersweet Factory – słodka do bólu platformówka z motywem igrania z rzeczywistością i prawami fizyki w niej panujących.
  5. OIO – kolejna platformówka, tym razem w 3D, i z postaciami które stanowczo odbiegają od ludzi.

To wspaniałe widzieć jak coraz lepsze jakościowo i markowo gry wychodzą w tej formie. Szkoda że jeszcze nie zawsze odbywa się na transakcji nie wiążącej – w przypadku tej akcji do odpalenia większości gier konieczne jest powiązanie ich z kontem na Steamie lub Desurze.