, ,

Kiedyś już wspominałem o tej akcji, przy okazji drugiej edycji. Tym razem płacąc dowolną cenę zyskujemy dostęp do pakietu gier indie. Można płacić za pośrednictwem paypala, amazon paymant, czy google Checkout. W podzięce dostajemy gry pod windowsa/ maca/ linuxa, z drm free, i kodami do aktywacji na steamie i desurze. Ostro

 

 

 

link do strony akcji

Niestety słabo tym razem z soundtrackami, a edytor poziomów jest dodany tylko do VVVVVV. Za to dla odmiany dostajemy zestaw pięciu gier platformówkowo-logicznych:

Crayon Physics Deluxue – zabawa w rysowanie kredkami fizycznych obiektów;

Cogs – logika układania kół zębatych

VVVVVV – platformówka nie do końca dwuwymiarowa

Hammerfight – napierdzielanka helikopterkiem

And Yet It Moves – platformówka bez ścian i suitów, podobnie do tego co w VVVVVV, ale nie do końca;

Łączna waga gier to niespełna 300 mega, a zabawa gwarantowana na długie godziny, zwłaszcza z VVVVVV – do tej gry trzeba przysiąść co najmniej kilka razy ;]

[Aktualizacja 30.07 ]

Każdy kto zakupi gry z pakietu Humble Indie Bundle 3 dostanie klucz do oficjalnego serwera MineCrafta, ważny do 14 sierpnia.

[Aktualizacja 1.08 ]

Do pakietu HIB3 została dodana kolejna gra – Steel Storm: Burning Retribution– coś w stylu top-down strzelanki samolotowej. Z tego co można wywnioskować z informacji na stronie organizatorów, twórcy Steel Storm w pewien sposób zrzekli się z dochodów z tej akcji, podobnie Minecraft. Może to dlatego że jakiś czas temu   już zdołali się dorobić na podobnej akcji 5 For $5 bundle.