, , , ,

Agresywne kampanie sprzedażowe, goszczą w coraz większej ilości sklepów internetowych. Tyczy się to również tych w których handluje się grami. Gog.com idzie za ciosem i również organizuje promocje które mają na celu silnie zaangażować klienta w zakupy. Chcąc przypomnieć graczom o możliwości kupowania gier działających ma komputerach Mac, gog.com zdecydował się połączyć promocję Interplay z promocją na Maca.

film wyjaśniajacy

Promocja na Maca

Promocja na Maca odnosi się do udostępnienia kilku tytułów za darmo na tę platformę (Steel Sky, Temptress, Tyrian 2000, Ultima, Ultima IV, ), oraz do obniżki cen na gry przeportowane na Maca:

Promocja trwać będzie tylko do końca weekendu, ale może się okazać że to wystarczy aby skusić graczy do zapoznania się i skorzystania z pełnej oferty gier dostępnych na Maca.

 Promocja Interplay

Mamy teraz możliwość uzupełnienia swoich bibliotek growych o tytuły z grupy stworzonych przez Interplay, a są to między innymi: Fallout, Jagged Alliance 2: Unfinished Business, Messiah, Earth Worm Jim, MDK, MAX, Shogo i wiele innych.

Płacąc dowolną kwotę, wchodzimy w skład 8 gier, płacąc powyżej średniej – dostajemy 20 gier, a po uiszczeniu kwoty w wysokości 34.99$- dostajemy całą bibliotekę 32 gier.  Poza grami, dostajemy również dostęp do takich bonusów jak: poradniki, instrukcje, tapety, artworki.  Czasu na nabycie gier których łączna wartość przekracza 200$, mamy w sumie dwa tygodnie, z tym że każda chwila zwłoki powoduje wzrost średniej kwoty.

Nowe tytuły na gog’u

Jakby tego było mało, pojawiło się kilka świeżych tytułów w bibliotece gog’a: Puddle ( PC ) Bioforge ( PC ) Giana SIsters – Twisted Dreams ( PC ) Deponia 2: Chaos on Deponia ( PC + Mac ) Warsow ( PC + Mac ).