, , ,

Skyrim, Skyrim, Skyrim… ileż ty masz ciekawostek ukrytych, ten tylko się dowie, kto szukać będzie informacji na temat glitchy- a jest ich nie mało. Zapraszam na krótki, ale jakże gęsty zbiór filmików, ukazujących błędy poczynione w Skyrimie- temat na dziś to smoki, które lubią latać do tyłu, leżeć bez ruchu za życia i nie leżeć bez ruchu po śmierci.

Ostatnim razem nie zamieściłem wszystkich ciekawych błędów udokumentowanych w czasie gry w skyrim. Teraz to nadrabiam, porcją źle napisanych funcji i referencji odnośnie smoków.

Dla wyjaśnienia- to nie jest tak, że ja jakoś specjalnie na siłę wynajduje te błędy bo nie podoba mi się ta gra i w ogóle. Po prostu patrze na nią z innej perspektywy, podobnie zresztą jak autorzy wpisu na temat błędów w tej grze, na oficjalnej wiki do skyrima.

Jeszcze tylko jeden obrazek, żeby się fajnie czytało.

samo życie

W końcu, bez dalszej zwłoki, zapraszam na spektakl.

kośmi smoka chcą żyć dalej

Za życia, smok pił dużo mleka, przez co jego kości zrobiły się tak mocne, że nawet po śmierci chcą się ruszać.

upity smok

Mało kto wie, ale smoki naprawdę dużo piją i to nie tylko mleka. Podobno są lepsi nawet od rosjan, ale to niepotwierdzone plotki.

nie obchodzi mnie że nie masz mięśni! leć szmato!

Tutaj z kolei widać, że gracz nie jest usatysfakcjonowany zbyt krótką walką- pragnie dokończenia.

Idę, albo nie idę!

Tutaj akurat wszystko normalnie, tylko to niebo tak troche zmienia kolor, a tak t wszystko cacy.

nie teraz! boli mnie głowa!

Konsekwencje długiego picia przed premierą. Smok zapomniał o 2KC i oto skutki. Niby chciałby powalczyć, coś zagadać coś coś, a tu nic.

Nian horse!

Chłopaki zastanawiali się przez długi czas, czy wrzucić do gry niedawny hit youtube’a, Nian Cat’a. Ostatecznie zgodzili się pójść na kompromis. Lot supermana da się aktywować, czyniąc smoka wierzchowcem dla konia.