, , ,

Jak to zwykle bywa z akcjami z cyklu Humble Indie Bundle, również i tym razem doszło do rozszerzenia oferty przez kolejne growe tytuły, które również można nabyć na wszystkim dobrze znanych zasadach HIB. Według mnie obecna aktualizacja, czyni z tej kolekcji, najlepszą jak do tej pory w całej historii Humble Bundle. 

Najnowsza kompozycja HIB w której skład wchodziły : LIMBO, Bastion, Psychonauts, Amnesia: The Dark Descept, Superbrothers: Sword and Sorcery EP- dołączają jeszcze trzy grube produkcje.

Lone Survivor

Przygodówka horrorowa w wersji z boku, przypominająca nieco 8-bitową platformówkę. Napewno straszniejsze od najnowszego Resident Evil.

Braid

Hit roku 2010- platformówka rysowana pastelami, opowiadająca historię kolesia potrafiącego przemieszczać się przodem do tyłu w czasie.

Super Meat Boy

Platformówka zręcznościowa, z super sterowaniem dorównującemu sterowaniu w Mario, mięsistym klimatem i bajerancką fabułą.

Podsumowując- za średnią cenę utrzymującą się na razie na poziomie 8 dolarów, dostajemy zestaw wart ok 150 dolców, soundtracki z pięciu gier i oczywiście wszystkie gry w wersji na Steam, Desure i jako wolne instalki- grubo.